مشاوره

مشاورین ما از همان ابتدای مسیر کنار شما هستند تا در زمینه سیستم آموزشی، رشته‌های تحصیلی، دانشکده‌ها، هزینه‌های تحصیلی شرایط اخذ بورسیه و… مشاوره‌ای تخصصی و کاربردی به شما ارائه دهند.

ارزیابی مدارک

زمانی که شما مدارکتان را به ما ارائه می‌دهید. ما آن‌ها را بر اساس شرایط مالی، آکادمیک، ریز نمرات، معدل و … بررسی می‌کنیم، سپس آن‌ها را برای ارسال به دانشگاه موردنظر تایید می‌نمائیم.

انتخاب رشته و دانشگاه

یکی از مهم‌ترین چیزهایی که باید پیش از شروع کار اعزام انجام شود، این است که با توجه به سوابق شغلی، تحصیلی، ریسک ویزا و… تعیین شود که چه رشته‌ای برای شما مناسب‌تر است. ما این کار را با تشکیل جلسه‌ای با حضور شما و کارشناسان گروهمان برایتان انجام می‌دهیم تا بتوانید مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید.

اخذ پذیرش

ما در این مرحله با بررسی علاقه و شرایط شما شروع به آنالیز و بررسی شهرها و دانشگاه‌های مختلف می‌کنیم. بعد از بررسی‌های دقیق نتیجه را به شما ارائه می‌دهیم تا بدانید رشته موردنظرتان در کدام دانشگاه و شهر و با چه شرایطی ارائه می‌شود.

اخذ بورسیه

ما نماینده بسیاری از دانشگاه‌های اروپا در ایران هستیم. به همین دلیل می‌توانیم مراحل اخذ بورسیه را برای دانشجویان تسهیل کنیم.

خدمات ویزا

مسیر دریافت ویزا مسیر پرپیچ‌خمی است که ریسک‌های فراوانی را با خود به همراه دارد. گروه ما به دلیل سابقه 15 ساله در زمینه اخذ پذیرش و ویزای دانشجویی بر تمام ریسک‌ها و فراز و نشیبهای این مسیر اشراف کامل دارد. ما به شما کمک می‌کنیم تا مدارک خود به صورت دقیق و کامل به سفارت ارائه دهید تا بتوانید با احتمالا بالا موفق به اخذ ویزا شوید.

جلسات توجیهی

شما باید قبل از این‌که اقدام به مهاجرت کنید، اطلاعات کاملی از کشور مقصدتان داشته باشید. در همین راستا ما جلسات توجیهی را پیش از اعزام برایتان برگزار می‌کنیم تا هم تصویر کلی و البته دقیقی از کشور مقصد به شما بدهیم و هم به سوالات شما در این زمینه پاسخ دهیم.

خدمات پس از اعزام

دغدغه بسیاری از متقاضیان مهاجرت این است که بعد از انجام شدن کارهایشان و خروج از کشور، اگر با مشکلی مواجه شوند، چه باید بکنند و چگونه باید آن را حل کنند؟

گروه آریا بعد از اعزام نیز همواره کنار شما است و با ارائه خدمات جامع و کاملِ بعد از اعزام، هرگونه مشکل شما را برطرف می‌کند. کافی است با مشاوران ما در کشورهای مقصد تماس بگیرید تا مشکلتان به طور اصولی و از راه درست برطرف شود.

Call Now Button