درباره ما

ما در زمینه مهاجرت تحصیلی و اعزام دانشجو به اروپا و آسیا فعالیت می کنیم

مؤسسۀ مدیریت مشاورۀ آریا، در سال 1384 با اخذ مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و به مدیریت آقای شهرام میرزایی فعالیت خود را در زمینۀ خدمات اعزام دانشجو آغاز کرد.

این موسسه افتخار دارد که به‌ عنوان یکی از پیشگامان اطلاع‌رسانی در زمینۀ مهاجرت تحصیلی به خارج از کشور و به‌ واسطۀ ارتباط نزدیک با دانشگاه‌ها، کالج‌ها و مدارس معتبر با ارائۀ مشاوره‌های دقیق و جامع برای کلیۀ مقاطع تحصیلی ( از متوسطه تا دکتری) و بر اساس شرایط متقاضیان کلیۀ خدمات اعم از اخذ پذیرش، بورسیه و ویزا را انجام می دهد.

در تمامی مراحل با تجربه و تخصص خود در کنار شما و خانوادۀ محترم‌تان هستیم تا بتوانید با آگاهی کامل از شرایط تحصیل، برنامه‌ریزی مطمئن و هدف‌مندی داشته باشید.
کارشناسان متخصص و با تجربه ما با آگاهی و تسلط به امور، پاسخگوی سؤالاتتان خواهند بود و شما را با دقت و حوصله راهنمایی‌ می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا تعیین وقت مشاوره با شعب مختلف گروه مهاجرت تحصیلی آریا در تماس باشید.

دریافت مشاوره

برای دریافت مشاوره و راهنمایی های لازم لطفا فرم مشاوره که از دکمه پایین در دسترس است را پر کرده و ارسال کنید. اطلاعات شما نزد ما امانت بوده و افشاء نخواهد شد.
ویا می توانید فرم روبرو را پر کرده برای ما ارسال کنید تا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیریم.
برای پرسیدن هرگونه سوال می توانید با ما تماس گرفته و یا از طریق چت آنلاین که در سمت چپ پایین صفحه قابل دسترس است، سوالات خود را بپرسید.

مشاوران خبره و با تجربه ما با افتخار پاسخگوی شما خواهند بود.

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

Call Now Button