معرفی Campus Spain اسپانیا

معرفی Campus Spain اسپانیا

Campus spain موسسه‌ای‌ (پردیس) است که به دانشجویان بین‌الملل کمک می‌کند تا مناسب‌ترین دانشگاه را در اسپانیا انتخاب کنند و از دانشجو در فرآیند پذیرش حمایت می‌کنند. در حقیقت این موسسه برای دانشجویان بین‌المللی راهی برای پیوستن به هر یک از 50 دانشگاه دولتی در اسپانیا است. در این دانشگاه‌های دولتی، دانشجویان بین‌المللی از شهریه‌های یارانه‌ای بسیار بهره‌مند خواهند شد. campus spain علاوه بر دانشگاه‌های دولتی در صورت نیاز در پذیرش دانشگاه‌های خصوصی نیز مشارکت می‌کند.

پردیس اسپانیا (Campus Spain) همچنین به دانشجویان بین‌المللی یک دوره مقدماتی منحصر به فرد اسپانیایی LCA ارائه می‌دهد. نام این دوره برگرفته از زبان اسپانیایی، فرهنگ و انطباق با دانشگاه است. LCA یک برنامه دانشگاهی 7 تا 10 ماهه است که توسط دانشگاه دولتی ویگو در شمال اسپانیا ارائه می‌شود.

گروه آریا نماینده رسمی CampusSpain

گروه آریا نماینده رسمی Campus spain اسپانیا

گروه مهاجرت تحصیلی آریا نماینده رسمی Campus Spain اسپانیا است و خدمات این موسسه برای متقاضیان تحصیل در اسپانیا را ارائه می کند.

برای اطلاعات بیشتر و تحصیل در اسپانیا با ما تماس بگیرید.

پردیس اسپانیا (campus spain) توسط چه نهادهای دولتی پشتیبانی می‌شود؟

پردیس اسپانیا campus spain پروژه‌ای است که توسط نهادهای دولتی مختلف نظیر اتحادیه اروپا از طریق صندوق توسعه منطقه‌ای FEDER، دولت گالیسیا (منطقه اسپانیا)، IGAPE یا موسسه سروانتس پشتیبانی و حمایت می‌شود. این پردیس به دانشجویان بین‌الملل که قصد مهاجرت تحصیلی به کشور اسپانیا را دارند، خدمات مختلفی ارائه می‌دهد. بنابراین دانشجویان می‌توانند از این طریق دانشگاه‌های دولتی اسپانیا را بشناسند و به آنها وصل شوند. در حقیقت فرآیند اخذ پذیرش برایشان سهل و آسان خواهد شد.

پردیس اسپانیا پروژه‌ای است که برای دسترسی جوانان در سراسر جهان به فرهنگ اسپانیایی از طریق آموزش راه‌اندازی شده است. در حقیقت ماموریت این سیستم ترویج اسپانیا، فرهنگ و زبان آن از طریق پروژه‌های آموزشی به دانشجویان بین‌المللی است.

Campus spain آموزش زبان اسپانیایی را با تبادل فرهنگی، دستاوردهای تحصیلی و سفرهای آموزشی ترکیب می‎کند تا دوره‌ها و برنامه‌های متنوعی را ارائه کند. در حقیقت این پردیس اسپانیایی رویاهای جوانان با استعداد را به فرصت‌های بین‌المللی تبدیل می‌کند.

برنامه‌های Spanish-LCA چیست؟

برنامه‌های Spanish-LCA چیست؟

شما با بهره از خدمات ویژه campus spain همانند Spanish-LCA می‌توانید در اسپانیا تحصیلات خود را ادامه دهید، مطالعات متنوعی داشته باشید و به راحتی زندگی کنید. Spanish-LCA یک برنامه سفارشی است که به طور ویژه برای دانشجویان بین‌المللی علاقه‌مند به تحصیل در یکی از دانشگاه‌های اسپانیا طراحی شده است. این طرح آموزشی از استانداردهای “Insituto Cervantes” پیروی می‌کند و کلاس‌ها در دانشگاه ویگو برگزار می‌شود.

شما در این دوره سه چیز را آموزش خواهید دید که عبارتند از:

 • زبان (Language): این برنامه یک دوره فشرده اسپانیایی است که وسط مرکز زبان بنیاد دانشگاه ویگو به دانشجویان بین‌الملل ارائه می‌شود. شهر ویگو واقع در شمال اسپانیا در نزدیکی اقیانوس اطلس است.
 • فرهنگ (Culture): در طی این برنامه شما با فرهنگ اسپانیایی به خوبی آشنا خواهید شد. سفرها، بازدید از موزه‌ها، کنسرت‌ها، تئاترها، کنفرانس‌ها، جشن‌های مردمی و… همه جزء این برنامه هستند. البته ناگفته نماند که همه این موارد شامل شهریه می‌شوند. شما با بازدید از این مکان‌ها با فرهنگ عمیق اسپانیایی آشنا خواهید شد.
 • سازگاری (Adaptation): برای انطباق و سازگاری با زبان اسپانیایی شما در این دوره‌ها و برنامه‌ها، یک دوست یا دانش‌آموز بومی اسپانیایی در کنار خود برای مکالمات منظم و بهبود مهارت‌های زبانی خواهید داشت.

ورود به دانشگاه‌های اسپانیا پس از گذراندن Spanish-LCA

پس از اتمام دوره LCA اسپانیایی، شما می‌توانید به هر یک از 84 دانشگاه اسپانیایی (50 دولتی و 34 خصوصی) دسترسی داشته باشید. همه دانشگاه‌های اسپانیایی تحصیلات سطح بالایی را در همه رشته‌های تحصیلی و در همه سطوح (لیسانس، کارشناسی ارشد و دکترا) ارائه می‌دهند. در عین حال هزینه‌های تحصیل در اسپانیا بسیار مقرون به صرفه است.

خدمات campus spain اسپانیا چیست؟

تیم campus spain به دانشجویان بین‌الملل خدمات متفاوتی را ارائه می‌دهد. این موسسه در تمامی مراحل و فرآیندهای مهاجرت تحصیلی، قبل از ترک کشور، پس از ورود به اسپانیا، در طول دروه SPANISH-LCA و همچنین کلیه مراحل برای دسترسی به دانشگاه‌های اسپانیا همراه دانشجویان است. بنابراین شما یک حامی از ابتدای مهاجرت تحصیلی خود به کشور اسپانیا دارید که شما را با همه چیز آشنا می‌کند و ترس غربت را از شما به عنوان یک دانشجو می‌گیرد. شما با بهره از خدمات campus spain می‌توانید یک زندگی دانشجویی فوق‌العاده‌ای را در اسپانیا تجربه کنید.

خدمات قبل از ورود به کشور اسپانیا برای دانشجویان

این مجموعه دانشجویان بین‌الملل را قبل از ورود به اسپانیا و ترک کشور خود به گونه‌های مختلفی حمایت می‌کند. برخی از خدمات ارائه شده قبل از ورود به کشور اسپانیا توسط campus spain عبارت است از:

 • ارزیابی و مشاوره
 • پذیرش
 • پشتیبانی ویزا
 • جستجو مسکن (در خارج از دانشگاه، خانواده میزبان یا آپارتمان مشترک)
 • بیمه سلامت و حوادث
 • پشتیبانی قانونی مدارک مورد نیاز
 • درخواست برای دانشگاه

خدمات ارائه شده بعد از ورود به کشور اسپانیا برای دانشجویان

با بهره از خدمات campus spain گویی شما یک نفر را در اسپانیا دارید که به محض ورود به خاک اسپانیا شما را حمایت می‌کند. برخی از خدمات این مجموعه پس از ورود دانشجو به اسپانیا عبارت است از:

 • تحویل فرودگاهی
 • بسته خوش‌ آمدگویی: راهنما، کارت حمل و نقل عمومی، سیم کارت
 • گشت شهری در ویگو و پردیس
 • حساب بانکی
 • مجوزهای اقامت

خدمات ارائه شده پس از شرکت در LCA به دانشجویان

پس از اینکه در دوره LCA ثبت نام و شرکت می‌کنید، خدمات دیگری شامل حال شما خواهد شد که برخی از آنها عبارت است از:

 • تماس با اورژانس محلی 24/7
 • پیگیری پیشرفت تحصیلی
 • مشاوره برای کمک به انتخاب دانشگاه و رشته تحصیلی آینده
 • همسان‌سازی مدارک تحصیلی گذشته
 • درخواست برای ثبت نام در دانشگاه
 • کمک به پذیرش در تمامی رشته‌های تحصیلی (مصاحبه‌ها، نامه‌های پوششی و غیره)

خدمات ارائه شده پس از اتمام دوره LCA

 • پس از تمام دوره LCA شما می‌توانید از بین 50 دانشگاه دولتی و 33 دانشگاه خصوصی اسپانیا، یکی را به دلخواه انتخاب کنید. رشته‌های متنوعی در مقاطع مختلف تحصیلی اعم از کارشناسی، کارشناسی ارشد یا دکتری به دانشجویان بین‌الملل در این دانشگاه‌ها ارائه می‌شود.
 • دریافت 80% کمک هزینه (بورسیه تحصیلی) که توسط دولت اسپانیا به دانشجویان بین‌الملل اعطا می‌شود.
 • برنامه اراسموس اتحادیه اروپا برای گذراندن یک سال در دانشگاهی در یک کشور اروپایی دیگر (با کمک هزینه تحصیلی که هزینه زندگی شما را پوشش می‌دهد)
 • سایر برنامه‌های تبادل با دانشگاه های سراسر جهان

نکته مهم و کلیدی:

GMAT، IELTS، TOEFL برای دسترسی به دانشگاه اسپانیا مورد نیاز نیست. شما فقط به یک مدرک دبیرستان یا مدرک لیسانس از کشور خود نیاز دارید. campus spain آن را قبل از وزارت آموزش اسپانیا برای شما قانونی خواهیم کرد.

چرا Spanish-LCA؟

چرا Spanish-LCA؟

در آخر شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که چرا Spanish-LCA؟ این برنامه چه فواید و مزایای برای دانشجویان بین‌الملل دارد؟

اسپانیایی، دومین زبان پرمخاطب در جهان است که توسط 572 میلیون نفر انسان در سراسر جهان استفاده می‌شود. اسپانیایی زبان رسمی در 21 کشور است و یکی از شش زبان رسمی سازمان ملل متحد محسوب می‌شود. اسپانیایی زبان تجارت بین‌المللی در اروپا و همچنین ایالات متحده و آمریکای لاتین بوده و زبان سوم اینترنت است.

در حالی که شما در برنامه آمادگی اسپانیایی شرکت می‌کنید، پردیس اسپانیا تمام مراحل و الزامات رسمی را که برای پذیرش موفقیت‌آمیز در مقطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد در طول سال تحصیلی آینده به آن نیاز دارید را برایتان فرآهم و از شما پشتیبانی می‌کند.

زبان اصلی تحصیل در دانشگاه‌های دولتی اسپانیا اسپانیایی است. به همین دلیل است که دانشجویان بین‌المللی باید سال اول خود را در اسپانیا به یادگیری زبان اختصاص دهند.

Campus spain یک دوره جامع زبان اسپانیایی، فرهنگ و انطباق با دانشگاه (SPANISH-LCA) را به دانشجویان ارائه می‌دهد که این برنامه با همکاری مرکز زبان بنیاد دانشگاه ویگو برای دانشجویان فرآهم شده است.

در نتیجه اگر به دنبال ادامه تحصیل در اسپانیا هستید، می‌توانید از خدمات Campus spain بهره بگیرید تا فرآیند مهاجرت شما سهل و آسان شود.

نظر دانشجویان Campus Spain

در این ویدیو دانشجویان Campus Spain به ما خواهند گفت چرا این موسسه را انتخاب کرده اند.

نمایش ویدیو درباره نظردانشجویان Campus spain-کاور

برای مشاوره دریافت ویزا، پذیرش و تحصیل در دانشگاه های اسپانیا با ما تماس بگیرید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button